Фото прес-служби Міноборони

Українські офіцери передали медпрепарати від благодійників до дитячої лікарні Слов’янська

  У зоні проведення антитерористичної операції у Донецькій та Луганський областях, військовослужбовці Збройних сил України надають всебічну підтримку та допомогу мирному цивільному населенню. 

  Про подробиці такої допомоги 10 грудня повідомляється на сайті Міноборони України.

  "Офіцери групи цивільно-військового співробітництва та військові журналісти провідали хворих дітей, які лікуються у міської дитячої лікарні міста Слов’янська. Під час візиту офіцери передали медичній установі медикаменти для лікування маленьких пацієнтів на загальну суму десять тисяч гривен", - зазначили  у оборонному відомстві.

  Як повідомив керівник групи координації цивільно-військового співробітництва Збройних сил України полковник Олександр Житник, під час проведення планової організаційної роботи нами було з’ясовано, що для якісного лікування діточок у лікарні існує потреба у окремих видах медичних препаратів.

  За його словами, військовослужбовцями підрозділу було скоординовано роботу благодійників, волонтерських організацій та небайдужих громадян для вирішення цього проблемного питання.

  "Люди відгукнулися. Вже через дві доби, від благодійників з Києва надійшла адресна фінансова допомога на закупівлю ліків для маленьких пацієнтів лікарні. У присутності представників засобів масової інформації, разом з працівницею медичної установи, в однієї з аптек ми закупили необхідні медичні препарати та передали їх в лікарню…  Ми хочемо та намагаємося робити усе що від нас залежить, щоб усі діти Донбасу мали щасливе дитинство, були здоровими та ніколи не бачили жах війни", – підкреслив офіцер.

  Головний лікар дитячої лікарні Слов’янська Валерій Світличний подякував військовослужбовцям за надану допомогу та піклування про маленьких мешканців Донеччини.      

  "Велика подяка нашим військовим за людяність та доброту сердець, – сказав він.  – Ми зі свого боку також готові надавати будь-яку допомогу армії. Мене переповнюють позитивні емоції. Сьогодні стало відомо, що для потреб відділення інтенсивної терапії та реанімації лікарні, військовослужбовці цивільно-військового співробітництва організували доставку вантажу з електричним генератором. Від щирого серця дякуємо вам!"

  Нагадаємо, терористи систематично порушують режим припинення вогню та обстрілюють позиції українських військових на Донбасі.

   

   

   

   

   

   

  Попередній матеріал
  Новий глава МОЗ домовився з фармацевтами про відкритість, кооперацію і чесні правила
  Наступний матеріал
  У МВС планують скорочення кількості "силовиків" до 160 тисяч