bigmir.net

Єдиним представником Президента на переговорах у Донецьку був Кучма - Чалий

  Українську сторону на переговорах у Донецьку представляв тільки другий Президент України Леонід Кучма. Про це заявив заступник голови АП Валерій Чалий у програмі "Свобода слова", пише


  "Я вважаю, що було знайдено цікаве рішення, коли другий Президент України Леонід Кучма включився в цю роботу, і це єдиний представник від Президента. Усі інші перемовники – не українські представники", – підкреслив він.

  Представник АП уточнив, що участь у консультаціях беруть три сторони: перша – ОБСЄ, друга сторона – Зурабов, третя – Україна.

  Як повідомлялося, 23 червня у Донецьку відбулося засідання Тристоронньої контактної групи з реалізації мирного плану Президента з врегулювання ситуації на Сході України. У переговорах брали участь Спеціальний представник Діючого голови ОБСЄ Хайді Тальявіні та Надзвичайний і Повноважний посол Російської Федерації Михайло Зурабов. За ініціативою Глави держави, у засіданні взяв участь другий Президент України Леонід Кучма.

  Водночас російські ЗМІ поширили інформацію про те, що Медведчук і Шуфрич брали участь у переговорах також за дорученням Президента Петра Порошенка.
  Попередній матеріал
  НАТО обіцяє Києву допомогу в реформуванні оборонної галузі
  Наступний матеріал
  Терористи порушили перемир'я, обстрілявши український блокпост на Луганщині - Тимчук