Учні Луцького ліцею власноруч виготовили маскувальну сітку для бійців АТО

  В Луцьку учні Природничого ліцею власноруч виготовили маскувальну сітку та передали її представникам роти патрульної служби міліції "Світязь". Незабаром бійці поїдуть на Схід.

  Окрім головного подарунка, правоохоронцям вручили малюнки, листи, теплі речі та солодощі. А також виготовлені учнями обереги.

  Правоохоронці були вражені такою підтримкою дітей та їхньою щирістю. Запевнили, що з честю та гідністю виконають свій громадянський обов'язок на Сході України.

  "Дуже їм дякуємо за це, дуже багато у нас є листів дітей. Це більше нам, як то кажуть, натхнення дає. На Сході дуже допомагають нам. Було таке у Краматорську: дівчинка підбігла, спитала: "Чи ви хлопці - солдати?". Говоримо: "Так". І вона нам принесла листа, і цей лист майже всю війну з нами провів", - розповів боєць роти патрульної служби міліції особливого призначення "Світязь" УМВС України у Волинській області Олег Булатов.

  "Ми всією школою робили цю сітку, і дуже раді, що вона у нас вийшла", - поділилася учениця 9-го класу Ольга.

  Як зазначила заступник директора ліцею з виховної роботи Тетяна Хайнацька, вони вже протягом трьох місяців допомагають бійцям і надалі організовуватимуть такі акції.

  Попередній матеріал
  "Путінський гумконвой" складався з вантажівок та бензовозів - ОБСЄ
  Наступний матеріал
  У Володимира Кличка народилася донька

  На Одещині виготовляють мобільні пічки для військових АТО

  У Дніпропетровську збирають книжки для військових, які знаходяться в зоні АТО

  Студенти Львівської національної академії мистецтв придбали для військових АТО амуніцію

  У Львівському гарнізонному храмі для військових закупили більше 900 бронежиилетів