dnipro.legalaid.gov.ua

Яценюк розповів про проект надання безоплатної правової допомоги бійцям АТО

  Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під час перебування у Дніпропетровську розповів про новий проект надання безоплатної правової допомоги воїнам АТО.

  Про це повідомляє прес-служба уряду. Прем'єр підкреслив, що цей Центр сконцентрований не лише на допомозі малозабезпеченим, а й учасникам Антитерористичної операції: "Для того, щоб їх швидше реєстрували, швидше надавали земельні ділянки, швидше і в повному обсязі надавали соціальні гарантії, яких вони потребують".

  Зазначається, що 20 липня було підписано меморандум, який забезпечить надання кваліфікованої юридичної допомоги бійцям АТО.

  Завдяки цьому кожен військовий, який брав участь в АТО, перебуває на лікуванні чи проходив службу у військових частинах Дніпропетровщини, зможе отримати безоплатний захист від адвокатів чи консультацію. Для надання такої допомоги буде створено виїзні бригади, які виїжджатимуть до медичних закладів та військових частин Дніпропетровської області.

  Яценюк також зазначив, що за перші 13 днів роботи ста Центрів із надання безоплатної правової допомоги по Україні до них звернулися понад 3 тис. громадян.

  Нагадаємо, з 1 липня, за дорученням уряду Міністерство юстиції почало масштабну соціальну програму, згідно з якою в Україні відкриється понад 100 центрів надання безоплатної правової допомоги.

  Попередній матеріал
  У Британії вперше пересадили штучне око
  Наступний матеріал
  Москаль: основний постачальник цигарок для контрабанди - Львівська тютюнова фабрика