Ярош став радником начальника Генштабу ЗСУ

  Провідник Добровольчого українського корпусу "Правий сектор" Дмитро Ярош призначений радником Головнокомандувача Збройних сил України.

  Такої домовленості досягнуто на зустрічі Яроша з начальником Генерального штабу у суботу, повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

  "Начальник Генерального штабу Віктор Муженко та провідник Добровольчого українського корпусу дійшли згоди щодо призначення Дмитра Яроша радником Головнокомандувача ЗСУ", - йдеться в повідомленні.

  Крім того, під час зустрічі було визначено формат співдії ДУК зі Збройними силами України.

  Муженко підкреслив, що армія зробила великий стрибок за останній рік у нарощенні боєздатності для захисту України. З його слів, українська армія "без перебільшення зараз є однією з найсильніших армій Європи".

  Водночас Ярош підкреслив, що єдність є ключовою умовою подальшої успішної боротьби, та виявив готовність вибудовувати взаємодію та інтеграцію добровольчих батальйонів у ЗСУ.

  Зокрема, він зазначив, що ДУК, виконуючи спільні з армією завдання, "готовий підпорядковуватись армійському керівництву у питаннях, пов'язаних з обороною держави від зовнішнього ворога та дає можливість кожному патріоту захищати Україну".

  Попередній матеріал
  Україна не віддасть Росії Крим і Донбас заради компромісів - Дещиця
  Наступний матеріал
  Президент Чехії: послу США двері в Празький град відтепер закриті
  Теги: