2000.ua

Ярема розповів, як 600 прокурорів не пустили воювати в зону АТО

  600 прокурорів виявили бажання піти служити в батальйони територіальної оборони в зону проведення АТО.


  Про це на прес-конференції заявив генеральний прокурор Віталій Ярема, пишуть "Українські новини".

  Він зазначив, що близько 1 тис. прокурорів, які працювали в районах, захоплених терористами, були змушені виїхати й зараз допомагають у розслідуванні правопорушень у Харківській та Дніпропетровській областях.

  "До речі, 600 з них звернулися з рапортами для того, щоб їх включили в батальйони територіальної оборони, і вони готові звільняти свої території, на яких перебувають їх домівки, на яких вони працюють", – сказав генпрокурор.

  Проте, за його словами, вивчивши юридичний аспект таких рішень, у Генпрокуратурі дійшли до висновку, що прокурорів можна тільки призвати на військову службу у встановленому законом порядку, а не за їхнім бажанням направляти в батальйони тероборони.

  Тому було вирішено доручити цим прокурорам працювати у звільнених українською армією містах на сході, і при кожному наступному звільненні населеного пункту оперативно організовувати роботу прокуратури в ньому, зазнчив він.

  Крім того, зараз у Генпрокуратурі розглядається питання про дозвіл військовим прокурорам перебувати безпосередньо у складі військових підрозділів, які беруть участь в АТО.
  Попередній матеріал
  Швейцарія посилила санкції проти РФ
  Наступний матеріал
  Ізраїль почав відводити свої війська від кордону з сектором Газа
  Loading...