Фото mosmonitor.ru

Янукович з Росії закликав вивести українські війська зі Східної України

  Відсторонений президент Віктор Януковича зробив заяву та закликав український уряд повернути до місць постійної дислокації всі Збройні сили України.

  Також екс-власник Межигір’я наполягає на виведенні зі східних областей загонів Національної гвардії і негайному діалозі з лідерами східних регіонів, яких висуне населення.

  Серед іншого, громадянин Янукович також пропонує провести референдуми щодо федералізації країни, повноважень областей, а також щодо президентської або ж парламентської форми влади. Після цього він радить проводити конституційну реформу. Свої вимоги підозрюваний у масовому вбивстві людей адресує тим, "хто вважає себе владою в Києві", і вже вкотре закликає "зупинитися".

  Заяву розповсюдило державне російське агентство ІТАР-ТАСС без уточнення місця і дати її виголошення.

  Раніше повідомлялося, що згідно Женевських домовленостей сторони мають сприяти деескалації напруженості і відновлення безпеки всіх громадян України. Всі сторони зобов'язалися утримуватися від будь-яких форм насильства, залякування або провокаційних дій. Учасники зустрічі рішуче засудили і відкинули всі прояви екстремізму, расизму та релігійної нетерпимості, включаючи прояви антисемітизму.

  Також нагадаємо, що екс-президента Віктора Януковича звинувачують в організації масових вбивст, Генпрокуратура вже виписала дозвіл на його арешт. Екс-президент Віктор Янукович та екс-очільник СБУ Якименко особисто керували організацією масових розстрілів людей на Майдані Незалежності в Києві, прикриваючись проведенням антитерористичної операції.

  Попередній матеріал
  РНБО України готує світову блокаду російських ЗМІ
  Наступний матеріал
  У Харцизьку пройшли мітинги за і проти єдності України