бойовики на танку
Max Avdeev

Якщо сьогодні Росія піде в наступ, то зможе просунутися вглиб набагато більше, ніж рік тому - військовий експерт

На сьогоднішній день, якщо російсько-терористичні війська вдарять по українській оборонній лінії і прорвуть її, то зможуть просунутися вглиб набагато більше, ніж минулого літа.

Про таке в ефірі безстрокового телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив американський військовий експерт Філіп Карбер.

"Росіяни щойно запропонували нову військову організаційну структуру на Донбасі. Наразі вони мають приблизно 25 доволі малих батальйонних груп – по 400-500 людей, до 15 танків і якась артилерія. Тепер ці групи переформували у чотири бригади із механізованою рисою артилерії. Ці структури створюють на окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Тут присутнє командування, тут генерали із великим військовим досвідом. Також тут зосереджено дуже багато артилерії. Танки прикриті реактивною зброєю. А українці не мають протитанкових засобів і вони не можуть стримати танки, які є дуже потужною вбивчою силою", - зазначив Карбер.

Він також наголосив, що наразі існує дуже серйозна загроза для Півдня України.

"На Донбасі знаходиться російська бригада і декілька угруповань так званих "ополченців". Великі сили зосереджені в Криму – це не лише авіація, але і дуже потужна піхота, через що під загрозою можуть бути Одеса, Херсон і Миколаїв. Адже можна завдати вертикального удару, в тому числі і з моря. Це змушує розтягуватися в дуже тонку лінію українські сили, які намагаються прикрити усі ці ділянки, а також стримати наступ зі сторони Донбасу", - сказав Карбер.

За словами військового експерта, якщо російсько-терористичні війська вдарять по українській оборонній лінії і прорвуть її, то зможуть просунутися вглиб набагато більше, ніж це було того літа.

Попередній матеріал
В ОБСЄ підтвердили відновлення інтенсивних обстрілів Широкиного
Наступний матеріал
Смертельна ДТП на Запоріжжі: зіштовхнулися дві фури

Українські бійці відбили наступ російської диверсійно-розвідувальної групи

Російські терористи стягують резерви для наступу на Широкине – ІС

Концентрація сил терористів біля лінії розмежування може свідчити про плани наступу - Лисенко

Терористи на Донбасі можуть перейти у наступ - Столтенберг