5 канал

У прифронтовому Краматорську патріоти не дали пікетувати військкомат і зірвати мобілізацію

Мітинг на підтримку мобілізації організували у Краматорську – люди зійшлися до військкомату, аби показати, що згодні боронити Україну зі зброєю в руках. У такий спосіб іще й перервали акцію, спрямовану на зрив мобілізації у цьому прифронтовому місті.

Тільки дізналися про намір провести антиукраїнський мітинг – одразу вирішили зібрати свій: українські патріоти Краматорська першими прийшли до міського військкомату, щоб підтримати мобілізацію.

Тих, кого зібрали мітингувати проти мобілізації, зустрічають зневажливими вигуками: "Вату геть!"

Противники мобілізації – жінки поважного віку. Усі тримають однакові роздруковані плакати.

"Рік назад було те саме. Ці люди збиралися, проклинали нашу країну, нашу армію і ми не змогли тоді їм протистояти. Зараз ми не хочемо наступати на ті самі граблі. І ми зібралися тут, щоб всім доказати, що Краматорськ – це Україна, що це українська земля", – коментує один із активістів.

Однак протестувати проти війни ці жінки хочуть лише на території, яку захищають українські військові – їхати мітингувати до Донецька чомусь не хочуть.

Краматорський військовий комісар запросив до себе представниць антивоєнного жіночого протесту, щоб відповісти на їхні закиди. Втім, ніхто з них не може і не хоче довести, що мобілізація торкнулася саме їхніх родин. Лише переповідають чутки – мовляв, робітників прямо з заводу забирають до Нацгвардії.

Військовий комісар розповів – мобілізація в Краматорську йде за планом, а окрім мобілізованих - також приходять добровольці. 

  

 

 

Попередній матеріал
В НАТО заявляють, що Росія перекинула на Донбас сучасні ракети
Наступний матеріал
Минулого року більше 15 тис. росіян не впустили на територію України
Loading...

Президент відвідав і нагородив поранених у битві за Дебальцівську дугу воїнів

Штаб: За минулу добу сили АТО знищили 157 бойовиків і "Буратіно"

На блокпостах під Маріуполем посилили контроль задля боротьби з диверсантами

Олігархів необхідно долучати до мобілізації – Луценко