У колишньому маєтку Януковича "Азов" облаштував ремонтну майстерню

  Відновити пошкоджену на передовій техніку бійцям полку "Азов" допомагають волонтери з Автосотні. Те, що не потребує капітального ремонту – механіки лагодять на пересувному СТО. Техніку ж із серйознішими поломками доправляють до боксів колишнього маєтку Януковича.

  Парканом, який оточує колишній маєток Януковича, а нині – базу полку "Азов", зацікавилася Книга рекордів України. Це – найдовший петриківський розпис в Україні. За парканом тепер українські воїни ремонтують своїх сталевих коней.

  У боксі, де нещодавно стояли елітні автівки, нині – техніка добровольчого батальйону. Механік Олексій із позивним "Залізяка" тут ремонтує техніку, яка повернулася з передової.

  Також тут є пересувна ремонтна станція на базі "Уралу". Механіки з "Автосотні" кажуть – відновлювати пошкоджену техніку зможуть тепер і в полі.

  Крім того, досвідчені інструктори навчають бійців контраварійному та бойовому кермуванню. Вояки переконані: після такого курсу та на перевірених фахівцями автомобілях – будь-яке бойове завдання під силу. Волонтери ж Автосотні знов рушають у дорогу – спробують відремонтувати танк.

  Попередній матеріал
  В Йорданії скасували мораторій на смертну кару і одразу стратили 11 людей
  Наступний матеріал
  В Тунісі тривають вибори нового президента

  Полк "Азов" поховав двох бійців - Бєлошицького та Сливку

  Терористи не впустили спостерігачів ОБСЄ в Антрацит і Новоазовськ

  Вночі путінці вчинили чергову провокацію під Маріуполем

  Оборонці Маріуполя провели навчання із маскування та постановки димових завіс