У Донецькій області СБУ затримала двох терористів які збирали розвіддані про дислокацію ЗСУ

  У місті Мар’їнці Донецької області Служба безпеки України затримала двох місцевих жителів, які збирали розвідувальну інформацію про дислокацію та переміщення військової техніки й особового складу Збройних сил України.

  Зібрана поплічниками терористів інформація призначалася для коригування вогню бойовиків поблизу населених пунктів Мар’їнки, Красногорівки, Георгіївки, Новомихайлівки та Старомихайлівки, повідомляє прес-служба СБУ.

  У ході проведення контррозвідувальних заходів в зоні АТО співробітники спецслужби отримали інформацію щодо двох мешканців міста Мар’їнки 40 і 46 років, завербованих терористами. За завданням ватажків незаконних військових формувань так званих "ДНР", зловмисники регулярно збирали й особисто передавали бойовикам розвідувальні дані про позиції і переміщення сил АТО.

  Встановлено, що після передачі інформаторами останнього повідомлення, терористи планували обстріляти мирних мешканців і позиції Збройних сил України біля міст Старомихайлівки та Новомихайлівки і містечка Красногорівки. Співробітники СБУ терміново поінформували про наміри бойовиків оперативний штаб управління АТО, що дозволило вчасно запобігти людських втрат.

  Стосовно затриманих тривають оперативно-слідчі дії.

  Попередній матеріал
  Сьогодні в Україні – день жалоби за загиблими у Волноваському теракті
  Наступний матеріал
  Російські терористи продовжують обстрілювати донецьке летовище та Піски

  Сьогодні в Україні – день жалоби за загиблими у Волноваському теракті

  На Луганщині контррозвідка СБУ знищила розвідгрупу терористів

  Терористи за останню добу 129 разів обстріляли позиції сил АТО

  В зоні АТО продовжуються артилерійські дуелі між терористами і ЗСУ