У батальйоні "ОУН" розчаровані низькою підготовкою російських "спеців"

Після оголошеного перемир'я терористи тільки значно посилили атаки на мирні міста Донбасу та позиції сил АТО.

Втім, бійці, які перебувають на Донеччині, розповідають – кількість військових фахівців серед бойовиків невисока, тож обстріли мають хаотичний характер.

Зокрема, Збройні сили України спростовують і постійні заяви бойовиків про контроль населеного пункту Піски. Хоча відлуння вибухів та обстріли тут чути щодня – із Пісків ніхто не відступив. Не відчутно й посилення дій ворожої піхоти. Добровольці наголошують – вітчизняна артилерія реагує на атаки терористів.

"Ситуація стала жорсткішою після так званого перемир’я, ну і під час перемир’я обстрілювали, зараз зрозуміло, що якась важка артилерія з’явилась у сєпарів, з’явилися "Гради". Тобто, по Піскам дуже рідко раніше важка артилерія – тобто міни постійно клалися, ну зрідка там щось прилітало – зараз це майже постійний стан, тобто б’є важка артилерія. Не можу сказати, що там якось активізувалася їхня піхота – тобто підходить близько – вона приблизно на такій самій відстані тримається, 500-700 метрів, стрілецькі баталії ведуться. Але обстріли ведуться більш жорсткі", – розповів командир батальйону "ОУН" Микола Коханівський.

Доброволець, однак, невисоко оцінив фахові уміння російсько-терористичних військ, на відміну віжд українських бійців: "Що дуже добре – з часом наша артилерія, можна сказати, прокинулася і дуже добре працює. Хоча, абсолютно зрозуміло, вона, на жаль, не може подавити після перемир’я – якщо раніше ми давили їх артилерійським вогнем, то зараз помітно, що не можемо їх подавити, тому що їм зайшло щось занадто багато всього і прийшли якісь специ. Але моя суб’єктивна думка – їхні специ не дуже такі майстри і снайпера. Вони, на наше щастя, не попадають. Гатять танки їхні, підходять, б’ють "Гради" – це систематично , ще якась важка артилерія".

Попередній матеріал
Українські військові відбивають атаки бойовиків в Донецькому аеропорту - Лисенко
Наступний матеріал
На Путінський "Турецький потік" чекає повний провал - Корсунський