oblrada.dp.ua

У 2015 році Польща продовжить приймати на реабілітацію українських військовослужбовців

  Зараз комісія з питань консультування поранених учасників АТО займається підготовкою списків поранених. Для ефективності курсу реабілітації медики уточнюють діагнози, оцінюють стан та спроможність хлопців перенести тривалу поїздку до польських курортів.

  Про це повідомляє офіційний сайт Дніпропетровської обласної ради.

  "Найголовніше для нас, щоб з польських здравниць хлопці повернулися здоровими. Польські колеги чекають не просто курортників, а поранених військових. Щоб їх швидко поставити на ноги, треба визначити правильні діагнози та розробити план реабілітації. Саме цим зараз і займаються дніпропетровські медики», - наголосив Євген Удод.

  Згідно з домовленістю між облрадою і воєводством Нижня Сілезія у нинішньому році продовжується спільна робота з реабілітації військовослужбовців на польських курортах. В оздоровницях хлопцям надаватимуть повну медичну та психологічну допомогу. Лікування відбуватиметься за рахунок сторони яка приймає. У листопаді минулого року у курортах Лендек-Здруй і Щавно-Здруй проходила реабілітацію перша група з 45 людей. Результатами оздоровлення задоволені і самі військові і медики, які супроводжували курс лікування.

  Попередній матеріал
  У Всесвітньому економічному форумі "Сценарії для України" візьмуть участь європейські керівники
  Наступний матеріал
  У четвер Україна і НАТО домовляться про співпрацю в обороні Східної Європи

  Терористи понад 80 разів обстріляли українські позиції за добу - штаб АТО

  Київські рятувальники готуються до Водохреща

  У Харкові нові танки і БТР виробляють у три зміни

  ОБСЄ зафіксувала пересування військової техніки бойовиків на Донбасі