samopomich.ua / Facebook

Вихідці з батальйону "Донбас" офіційно відреклись від зв'язків з Семенченком

  У батальйоні ЗСУ "Донбас-Україна", створеному зі складу бійців батальйону Нацгвардії "Донбас", офіційно заявили, що не мають нічого спільного з екс-командиром підрозділу Семеном Семенченком.

  Про це йдеться в офіційній заяві на сайті батальйону, опублікованому "у зв'язку з частими скандалами" навколо Семенченка.

  "Окремий батальйон спеціального призначення "Донбас-Україна" Збройних сил України не підтримує з громадянином Семеном Семенченко ніяких взаємин і не має з ним нічого спільного. Однак ми тісно пов'язані з ім'ям підрозділу "Донбас", так як багато хто з нас почали військову службу в цьому підрозділі в червні 2014 року. Нам не байдужі честь і гідність батальйону НГУ "Донбас", адже з цим батальйоном в минулому були пов'язані наші долі, пам'ять про наших полеглих побратимів", - йдеться в заяві.

  Також бійці батальйону ЗСУ поспівчували бійцям однойменного батальйону Нацгвардії, через "непросту ситуацію, в якій вони опинилися у зв'язку з негідною і ганебною поведінкою свого колишнього командира".

  Разом з тим, в батальйоні відзначили колишні заслуги Семенченка.

  "Ми цінуємо роль Семенченко в основі і популяризації підрозділу "Донбас", проте змушені зазначити, що нинішньою поведінкою і витівками, громадянин Семенченко порочить не тільки свою честь, але й честь батальйону НГУ "Донбас", - йдеться в заяві.

  Попередній матеріал
  Березюк: Ляшко став координатором парламентської коаліції
  Наступний матеріал
  Добровольчі батальйони, які не перейдуть до лав ЗСУ, опиняться поза законом – Полторак
  Теги: