Виїхати або заїхати в зону проведення АТО стало складніше

  Держприкордонслужба України (ДПСУ) встановила новий порядок здійснення пропуску громадян в окремі райони Донецької і Луганської областей та виїзду з цих районів.


  Про це 6 листопада повідомляє прес-центр ДПСУ.

  "Громадяни України в'їжджають в зону проведення АТО і виїжджають з неї через контрольні пункти в'їзду-виїзду при пред'явленні:

  паспорта громадянина України;

  паспорта громадянина України для виїзду за кордон;

  дипломатичного паспорта України;

  службового паспорта України;

  проїзного документа дитини;

  посвідчення особи моряка;

  посвідчення члена екіпажу;

  тимчасового посвідчення громадянина України;

  свідоцтва про народження (для дітей до 16 років).

  Іноземці та особи без громадянства в'їжджають в зону проведення АТО і виїжджають з неї через контрольні пункти в'їзду-виїзду за документами для в'їзду в Україну і виїзду з України, визначеним статтею 15 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства".

  Іноземці та особи без громадянства, які прямують у окремі райони Донецької і Луганської областей, направляються в фільтраційних пунктів для з'ясування мети перебування цих осіб у цій зоні при наявності:

  паспортного документа;

  відповідної візи чи дозволу на постійне або тимчасове проживання в Україні, якщо інший порядок в'їзду та виїзду не встановлено законодавством України або міжнародним договором.

  У разі виявлення іноземців або осіб без громадянства, які в'їхали на територію України в нефункціонуючих пунктах пропуску в межах Донецької та Луганської областей і в яких прикордонний контроль не здійснюється, вони не пропускаються на виїзд із зони АТО ", - йдеться в повідомленні ДПСУ.

  Нагадаємо, за попередню ніч бойовики 15 разів обстріляли позиції українських військових.

  Раніше повідомлялось, що президент доручив терміново переглянути комплектування Збройних сил та добровольчих батальйонів.
  Попередній матеріал
  Нідерланди та Австралія вимагають від Путіна прибрати своїх терористів з місця падіння "Боїнга"
  Наступний матеріал
  Російські терористи продовжують обстріли українських позицій із важкої зброї – штаб АТО