Фото Howard Amos / Twitter

Все міліцейське керівництво Одеської області звільнене з посад

  Все керівництво Головного управління МВС в Одеській області звільнене з посад. Про це журналістам заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, який знаходиться в Одесі.

  За його словами нове керівництво має негайно, відповідно до закону, навести порядок.

  Між тим, журналісти із Одеси повідомляють, що сепаратисти вивісили на будівлі управління одеського МВС російський прапор, а силовики ніяк їм у цьому не перешкоджали.

  Окрім того, із міліції відпустили проросійських активістів, затриманих після сутичок 2 травня. Очевидці повідомляють, що міліціонери пов’язують на рукави георгіївські стрічки.

  За словами Яценюка, недавні події в Одесі "є частиною плану Російської Федерації по знищенню української держави".

  "Розкол і знищення країни - це російський план. Абсолютно ясно, що вони хотіли повторити в Одесі сценарій сходу України, захоплювати державні приміщення. Трагедія Куликова поля і трагедія на Грецькій фактично змінила їхні плани" , - заявив прем’єр , передає прес-служба Кабміну.

  "Одеса трималася два місяці , поки сюди не відправили ще більше людей , щоб підігріти настрій. Дуже вже важлива Одеса для Росії. Але вона набагато цінніше для нас - адже це наша Одеса , наша , це наші люди", - сказав Яценюк, відмітивши, що уже сьогодні буде представлений новий начальник Одеського обласного управління внутрішніх справ.

  Яценюк також повідомив, що справа щодо подій в Одесі 2 травня забрала під своє розслідування Генеральна прокуратура України.

  Нагадаємо, 2 травня в центрі Одеси відбулися зіткнення між сепаратистами і прибічниками єдності України. Сепаратисти застосували вогнепальну зброю і вбили кількох людей, в той же час прибічники єдності в масовій бійці відтіснили проросійських активістів, знищили їх наметове містечко.

  Внаслідок подій сталася пожежа в будинку профспілок, який займали сепаратисти, через що загинуло кілька десятків людей.  Після зіткнень в місті було госпіталізовано більше 170 людей, двоє з них померли. Всього під час зіткнень 2 травня в Одесі загинули 46 людей.

  Попередній матеріал
  Кернес опублікував своє фото з лікарні і пообіцяв повернутися
  Наступний матеріал
  Парубій оголосив набір у резервістський батальйон Нацгвардії
  Теги: