фото Четвертая власть

Вранці терористи воювали з кимось у центрі Донецька

  Сьогодні вранці терористи перекрили центр Донецька, а донеччанам, які намагались пройти, стріляли під ноги.

  Про таке інформує "Четверта влада" з посиланням на повідомлення місцевих мешканців у соцмережах.

  Сьогодні вранці в Донецьку бойовики перекрили рух в центрі Донецька і оточили Калінінський район. Донеччани в соцмережах висували версії, що там підірвали міст або когось вбили. Згідно з офіційною версією терористів, проспект Ілліча перекритий "з технічних причин".

  Донеччани описують подію так: "Дировці перекрили проспект Ілліча починаючи від Марії Ульянової, стоять автоматники, гранатометники, навіть БМП поприганяли"; "Перекрито міст через Кальміус у бік "Мотелю", серед житлових будинків стоять білі автобуси, які теж перекривають шлях"; "Дзержинського теж перекрито, стоять два танки і люди в бік міста"; "Пішоходів біля театру ляльок повертають направо за медунівер. У бік "Амстора" нікого не пускають. Стоїть багато озброєних людей"; "Ніби як міст дійсно замінований, пропускають пішки тільки в бік Калініна, далі закрито, вояки і у дворах знаходяться, шукають"; "Нібито і зв'язок там глушать, я зараз дзвоню на роботу, у нас по Ілліча робота, дівчинка в офісі. Зв'язку немає ні з ким"; "Вони всі в однаковій формі, на рукавах біла пов'язка і у всіх нові АК зеленої розкраски" – пишуть у соцмережах.

  Місцеві жителі також повідомили про обстріл з боку бойовиків: "Придурки на Ілліча біля ТЮГу стріляють під ноги людям", – пишуть донеччани у Twitter.

  Близько 9:15 рух було відновлено, проте в місті далі лунають постріли: "Київський – голосно і щось серйозне відбувається"; "Та майже годину вже не перестають стріляти. може більше"; "У районі Спартака йде бій, з усіх стволів, арта присутня"; "Залпи з важкої гармати в районі Путилівські гаї – Путилівського мосту. Вибухає в стороні Авдіївки. Автоматні та кулеметні черги".

  За даними місцевого сайту 62.ua підконтрольна терористам "Донецька міська адміністрація" повідомила: "О 9:20 було відкрито проспект Ілліча для проїзду громадського транспорту, тролейбуси № 4,7,11 відновили рух".

   

  Попередній матеріал
  В Одесі знайшли 26 гранат часів Другої світової війни
  Наступний матеріал
  За останній тиждень терористи застосовували БПЛА 82 рази – Держприкордонслужба

  "Ми йшли колоною, а в нас камені кидали навіть в Донецьку" – екс-терорист розповів про реалії "ДНР"

  ОБСЄ: навколо Широкиного і Донецького аеропорту активізувалися бої

  Журналіст з Донбасу пояснив, чому зростають ціни в окупованому Донецьку

  У Міноборони спростували загибель солдатів у ДТП під Донецьком