фото "Азов" / Facebook

Вранці "Азов" відбив ще одну атаку російських танків

  Чергова спроба штурму українських позицій у Широкиному силами танків і піхоти мала місце о 8:20 ранку.

  Про таке повідомляє прес-служба полку "Азов".

  Добровольці повідомили: "О 8:20 ранку терористи відкрили вогонь з танків по позиціях полку "Азов" в Широкиному. Під прикриттям танків група піхоти противника спробувала атакувати наші позиції. В результаті стрілецького бою терористи зазнали втрат – мінімум двоє вбитими, детальніша інформація про втрати терористів уточнюється. Азовці утримують позиції і дають ворогу адекватну відповідь".

  Також у полку повідомили, що вночі російські бойовики обстріляли з мінометів населені пункти Павлопіль та Пищевик. Ці населені пункти були залишені "Азовом" ще в лютому після Широкинської наступальної операції на вимогу Генштабу, і зараз по суті залишаються буферною зоною. Терористи ж час від часу стріляють по мирних поселеннях, загальна чисельність жителів у яких на даний момент складає понад три сотні людей.

  У полку підкреслили: "Дивує небажання ОБСЄ звертати увагу на мешканців Павлополя, Пищевика та інших селищ вздовж лінії фронту. Зосередивши свою увагу на Широкиному з населенням у три десятки жителів, міжнародні спостерігачі вочевидь вважають, що на всіх інших ділянках фронту ледве не розквітає мирне життя. Безумовно, інтенсивність вогню у зазначених селищах навіть і близько не нагадує ситуацію в Широкиному, проте необхідно чітко розуміти, що для наших ворогів не існує ніяких понять честі та дотриманого слова".

  Попередній матеріал
  В ГПУ зберігаються тенденції до реваншизму – нардеп
  Наступний матеріал
  Рада прийняла постанову про відсіч збройній агресії Росії

  Тіло загиблого добровольця "Азову" з Грузії вдалося забрати з лінії зіткнення

  "Азов" опублікував відео вчорашнього бою в Широкиному

  Під Широкиним загинув доброволець "Азова" з Грузії

  Бійці "Азову" дали відсіч терористам у Широкиному