ВР звільнила від оподаткування і митного збору матеріали для виготовлення військових шоломів

  Парламент ухвалив 2 закони про зміни до Податкового кодексу, згідно з якими матеріали для виготовлення військових шоломів звільняються від оподаткування ввізним митом і податком на додану вартість.

  Про це пише УНІАН. Як повідомляється, за Закон "Про внесення зміни до підрозділу 2 розділу XX "Прикінцеві положення" Податкового кодексу України щодо спеціальних засобів індивідуального захисту", авторами якого є народні депутати Олексій Порошенко та Ірина Фріз (№2202), проголосували 236 із 341 народних депутатів, зареєстрованих в сесійній залі.

  Законом звільняються від оподаткування ПДВ операції із ввезення на митну територію України та постачання на митній території України тканини (матеріали) для виготовлення шоломів, що класифікуються у товарній під категорії 3920 61 00 00 згідно з УКТ ЗЕД тимчасово, на період проведення АТО.

  Окрім цього, Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення зміни у розділ XXІ "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України щодо спеціальних засобів індивідуального захисту" (№2203), авторами якого є народні депутати Олексій Порошенко та Ірина Фріз - за дане рішення проголосували 248 із 340 народних депутатів, зареєстрованих в сесійній залі.

  Законом звільнено від оподаткування ввізним митом операції з ввезення на митну територію України та постачання на митній території України тканини (матеріали) для виготовлення шоломів, що класифікуються у товарній під категорії 3920 61 00 00 згідно з УКТ ЗЕД тимчасово, на період проведення АТО. 

  Попередній матеріал
  Адвокати Савченко почали публікувати матеріали порушеної проти неї справи
  Наступний матеріал
  У Верховній Раді оприлюднили постанову про звільнення глави Мінекології Шевченка