ВР має намір ввести безкоштовну психологічну реабілітацію для військових

  Верховна Рада має намір ввести безкоштовну психологічну реабілітацію для військовослужбовців після виконання завдань у бойових умовах.

  Про це повідомляє "Радіо Свобода". За ухвалення законопроекту №2686 за основу проголосували 238 депутатів при мінімально необхідних 226.

  Документом пропонується надати військовослужбовцям, військовозобов’язаним та резервістам, яких призвали на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори, а також особам звільненим у запас, після виконання ними службово-бойових завдань в бойових умовах права на безкоштовне проходження психологічної, медико-психологічної реабілітації у відповідних центрах з відшкодуванням вартості проїзду до них.

  Згідно із пояснювальною запискою, у головному управлінні Нацгвардії перебуває проект наказу про медико-психологічну реабілітацію, але він не може бути реалізований за відсутності відповідної правової норми.

  Нагадаємо, в Україні є велика прогалина в питанні психологічної реабілітації – психологів не вистачить на всіх учасників бойових дій. Не кажучи вже про мирних мешканців. Про це  в ході телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив Євген Степаненко, заступник начальника штабу першого добровольчого шпиталю ім. Миколи Пирогова.

  Попередній матеріал
  До зони АТО вирушили бійці з Житомирщини
  Наступний матеріал
  Чечоткін: ситуація у зоні відчуження, де спалахнула чергова пожежа - контрольована
  Теги: