АН-26 5.ua

Волонтери відновили літак Ан-26 "Рятунчик", який транспортуватиме поранених із зони АТО

  Військово-транспортний літак Ан-26, так званий "Рятунчик", до цього 12 років простояв розібраний у "Борисполі".

  У Борисполі відбувся демонстраційний політ повітряного судна 1979 року випуску. 12 років літак стояв розібраний в аеропорту Бориспіль. Торік восени волонтери ініціювали збір коштів на ремонт. Протягом півроку зібрали близько одного мільйона гривень. До волонтерів долучилися організації, підприємства та міністерство оборони. На ці гроші закупили усе необхідне обладнання. Ан-26, зокрема, транспортуватиме  бійців, які були поранені у зоні проведення Антитерористичної операції.

  "Уже негласно присвоїли звання "Рятунчик". Сама назва каже за себе. Він буде застосовуватися для перевезення особового складу, для перевезення поранених бійців АТО", - розказав Олег Михайленко, заступник командира 15 бригади транспортної авіації.

  "Дуже велика радість, невимовне почуття, це другий наш літак. Вони як діти, вони випещені. Цілий рік працювали над ним, зараз вони літають перед вами, красені", - поділилася враженнями волонтер Марина Добровольська.

  Нагадаємо, у серпні 2014 року волонтери за чотири місяці відновили Ан-26, який 9 років іржавів на складі 25-ї повітряної бригади. Оновленому літаку дали ім’я "Фенікс".

  Попередній матеріал
  Порошенко: для отримання Україною безвізового режиму з ЄС залишилися технічні питання
  Наступний матеріал
  Ейфелеву вежу тимчасово закрито через протест персоналу
  Loading...

  Поряд зі збитим "Боїнгом" летів український Ан-26 - Бірюков

  У Вінниці з почестями поховали двох пілотів військово-транспортного літака Ан-26

  Волонтери "Феніксу" відновили літак Ан-26 для війська

  Мешканці Донбасу врятували від терористів механіка збитого Ан-26