Facebook / Повернись живим

Волонтери опублікували відео нічних обстрілів у Зайцевому

  Відеозапис ворожих обстрілів на Донеччині було зроблено близько тижня тому

  На записі видно, як російсько-терористичні угруповання обстрілюють українські позиції з важкої зброї. Відповідна публікація розміщена на сторінці у Facebook громадської ініціативи "Повернись живим".

  "Це відео знято в селищі Зайцеве близько тижня тому. У Зайцеве, де загинув Барні. У Зайцеве, де вже кілька тижнів регулярно "працюють" 120-мм міномети. "Працюють" вони по наших хлопцях", - написав волонтер Віталій Дейнега.

  Він зазначив, що у Зайцевому, а також на його околицях стоїть 57-ма мотопіхотна бригада з Кіровограда. Волонтери наголошують, що бійці вкрай потребують тепловізорів. 

  "Хлопці на відео – це 90-й батальйон. Його поставили в Зайцеве на посилення, поки батальйони 57-ї бригади перегрупуються і стануть на його місце. Він вже пішов. А хлопцям, які його змінили, потрібно два тепловізори Pulsar HD38s по $2450", - ідеться в повідомленні "Повернись живим". 

  Нагадаємо, нещодавно координатор громадської ГІ "Повернись живим" в інтерв'ю 5.ua розповів, за ким закріплюється допомога для військовослужбовців, яка завозиться в зону проведення Антитерористичної операції. 

  Попередній матеріал
  У Брюсселі відбудеться тиждень України
  Наступний матеріал
  На Хмельниччині офіцер з необережності застрелив солдата - поліція

  На Майдані провели в останню путь бійця з позивним Барні - близько трьох сотень людей стали на коліна

  Київ попрощався з воїном АТО "Барні", який загинув від кулі ворожого снайпера

  Дейнега: Більшість офіцерів у нашій армії – порядні люди, завдяки їм 70-80% нашої допомоги лишилося "живою"

  Волонтер Дейнега: Для мене головний критерій – чи не соромно витратити гроші Музи Іванівни, яка відмовляє собі в їжі чи ліках

  Жебрівський: Окрім КПП "Зайцеве" ситуація напружена довкола ще двох КПП на Донеччині

  5 канал - трансляція наживо