politiko.ua

Вітчизняні виробники не встигають виготовляти той обсяг тканини і форми, які потрібні сьогодні армії - Ричкова

На сьогоднішній день вітчизняні виробники не встигають виготовляти той обсяг тканини і ту кількість військової форми, які потрібні для забезпечення української армії.

І якби не гуманітарна допомога з Канади, Міністерство оборони навряд чи б змогло забезпечити усіх мобілізованих формою. Про таке в ефірі "5 каналу" заявила помічник міністра оборони, волонтер Тетяна Ричкова.

"На момент, коли ми прийшли, склади, по суті, були порожні, жодного договору по речовому забезпеченню практично не було підписано. І у нас почалася нова хвиля мобілізації - ось, будь ласка, вам запит на 40 тисяч комплектів форми річної польової, курток утеплених, величезна кількість матраців, простирадл наволочок і подушок. Термін - місяць, перші люди - через два тижні. За 2 місяці набирається 40 тисяч чоловік, їх потрібно у щось одягнути, у щось взути і вони десь повинні спати. Звичайно, ми були в шоці, враховуючи те, що по закону про держзакупівлю ми не маємо права закуповувати зарубіжного, а наші підприємства - виробники тканини, у нас їх не так багато. Їх ключових- чотири, два з яких шили тканину невідповідної якості", – зазначила Ричкова.

Попередній матеріал
Велика Британія збільшує витрати на оборону
Наступний матеріал
Литва вкотре закликала світ активніше протистояти агресії Росії

Десантники взяли в полон терориста, який бив на камеру полоненого українського комбата - Ричкова

Бійці АТО взяли в полон сімох терористів з "Востоку" біля Донецького аеропорту - Ричкова

Із Донецького аеропорту евакуювали 20 поранених бійців – Ричкова

Заплутані процедури оформлення документації ускладнюють роботу волонтерів - Ричкова