Вісім українців та двох іноземців судитимуть за співпрацю з терористами - СБУ

  Головне слідче Управління Служби Безпеки України скерувало до суду обвинувальні акти щодо восьми громадян України, а також громадян РФ і ФРН, яких підозрюють у сепаратистській діяльності на Сході України. Про це повідомляє прес-центр СБ України.


  Зокрема, обвинувальний акт скеровано щодо громадянина Російської Федерації, який з метою передачі іноземній державі збирав відомості, що становлять державну таємницю, а саме про: місця дислокації українських військ, блокпостів, зброї та технічних засобів, технічного забезпечення українського війська, сил і засобів, задіяних в АТО – ст.114 (шпигунство) Кримінального кодексу України.

  В повідомленні зазначають, що за вчинення зазначеного особливо тяжкого злочину передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п'ятнадцяти років.

  Також СБУ викрила громадянина Федеративної Республіки Німеччина, який був активним діячнем терористичної організації "ЛНР" і готував вчинення на території Луганської області терористичних актів, диверсій, вибухів, підпалів, що мали створити небезпеку для життя та здоров'я людей, з метою порушення громадської безпеки, залякування населення, провокації воєнного конфлікту – ст.113 (диверсія), ст.258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України.

  За вчинення цих особливо тяжких злочинів передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п'ятнадцяти років.

  Крім того, обвинувальні акти скеровано стосовно восьми громадян України, яких звинувачують у сепаратистській діяльності.
  Попередній матеріал
  Віталій Ярема зустрівся з підлеглими і показав розкішні кабінети Пшонки
  Наступний матеріал
  Індія обігнала США в імпорті нафти з Нігерії