музей трофеїв АТО_Вінниця 5.ua

Вінницькі школярі створюють музей трофеїв від бійців АТО

  Музей пам'яті героїв Небесної сотні та бійців, які воюють нині на Сході України, створюють учні однієї з вінницьких шкіл.

  Школярі передають через волонтерів зібрану для бійців допомогу, а ті - військові трофеї. Вже зібрали близько 50 експонатів. Серед них: гвинтівка терористів, осколки від Граду, гільзи, прострілена каска та пластина бронежилета, сухий пайок бійців, а ще прапор України, підписаний вінницькими бійцями.

  Нині учні готують стенди із фотографіями з передової. На відкриття музею планують запросити бійців, які передавали свої трофеї зі Сходу.

  "Ми передаємо бійцям допомогу, а вони нам ось такі трофеї. І це буде нагадуванням про ті страшні події на сході", - сказав один з авторів експозиції Юрій Лемішко.

  "Для нас це багато означає, тому що дивлячись на ці речі, ми згадуємо ті події і страшні події, які відбуваються зараз. Це надихає нас ставати кращими і щоб зробити краще майбутнє для нашої країни", - стверджує школярка Марина Дубова.

  Нагадаємо, на минулому тижні у київській школі номер 140 встановили меморіальну дошку на честь загиблого військовослужбовця Збройних Сил України Артура Яроша, який навчався у тій школі. 28-річний Артур Ярош загинув у березні на Донеччині.

  Попередній матеріал
  Кремль занадто далеко зайшов з міфом про "відібрану" бойовиками техніку у ЗСУ - військовий експерт США
  Наступний матеріал
  У Києві СБУ почала слідчі дії в Unicredit Вank в рамках боротьби з фінансуванням тероризму

  На Луганщині бійці АТО відбили спроби диверсантів проникнути на підконтрольну Україні територію

  У Києві представили проект допомоги у працевлаштуванні ветеранам АТО

  За минулу добу в зоні АТО загинув один військовий, п'ятеро було поранено – Лисенко

  У Полтаву перевезли страуса ему з Донбасу, який прив'язався до бійця АТО