facebook.com/grigory.maximets

Військовий лікар: полонений офіцер ГРУ попросив оперувати його без наркозу - боявся за свої нирки

  В суботу, 16 травня, під час штурму українських позицій в місті Щастя Луганської області в полон потрапили двоє спецназівців ГРУ ЗС Російської Федерації.

  Як повідомив лікар Григорій Максимець на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, один полонений Олександр Александров родом з Самари (в/ч спецназу з м. Тольяті, розквартированих в Луганську), другий - Євген Єрофеєв (офіцер російського спецназу) були доставлені в медслужбу батальйону "Айдар" та 59-го госпіталю.

  Зі слів полонених росіян, їх ввело в оману командування, яке повідомило, що нібито батальйон "Айдар" виведений з Щастя, покинув ТЕС і вони хотіли перевірити - чи це так.

  "Як завжди в таких випадках, російські диверсанти дуже турбувалися за свої органи, які медики-карателі повинні у них вирізати з метою продажу, про що, з їхніх слів, їх постійно попереджають батьки-командири. Один з офіцерів-окупантів навіть зажадав оперувати плече без наркозу - стеріг свої нирки - і ми пішли назустріч побажанню терористичного трудящого", - написав лікар Максимець.

  Він також повідомив, що другому російському диверсанту - Александрову з Самари наклали на перебиту стегнову кістку апарат зовнішньої фіксації.

  Нагадаємо, як раніше повідомив речник Адміністрації Президента з питань АТО полковник Андрій Лисенко, вчора бійці батальйону "Айдар" у зоні проведення Антитерористичної операції затримали двох російських офіцерів Головного розвідувального управління Міністерства оборони РФ.

  Попередній матеріал
  Один з льодових щитів Антарктики повністю зникне за кілька місяців
  Наступний матеріал
  Акція "Запали свічку" відбулася у Варшаві

  Лисенко: в зоні АТО затримали двох росіян - співробітників ГРУ

  Тимчук: неподалік Тельманового розвідка зафіксувала прибуття російського спецназу ГРУ

  Генштаб РФ підтвердив загибель 300 російських спецназівців у донецькому аеропорту

  В боях за Донецький аеропорт загинув російський офіцер спецназу