Військовою прокуратурою Центрального регіону розслідується вивезення зброї із зони АТО

  Військовою прокуратурою Харківського гарнізону розпочато кримінальне провадження за фактом викрадення шістьма військовослужбовцями (у тому числі - двома офіцерами) зброї, бойових припасів та іншого військового майна однієї з військових частин із зони проведення антитерористичної операції в Луганській області.

  Про це у військовій прокуратурі повідомили 11 грудня.

  "У затриманому транспортному засобі під час огляду місця події слідчим військової прокуратури, зокрема, вилучено: автомат АКС-74, гранати ВОГ-5 у кількості 8 шт., гранати РГД-5 у кількості 52 шт., гранати Ф-1 у кількості 16 шт., набої калібру 7.62 мм у кількості 2234 шт., набої калібру 5.45 мм у кількості 2265 шт. та сигнальні ракети у кількості 16 шт",- повідомили у правоохоронному віджомстві про обставини події.

  Також  повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 410 КК України (викрадення, привласнення військовослужбовцем зброї, бойових припасів або інших бойових речовин) заступнику командира військового підрозділу, за наказом якого – зі слів підозрюваних – вони й намагалися вивезти вказаний арсенал.

  На даний час проводяться допити свідків, вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

  Попередній матеріал
  Верховна Рада завершила сьогоднішнє засідання
  Наступний матеріал
  Військовому госпіталю передали унікальний апарат для нирково-замісної терапії

  Луганський зброяр викував унікальний меч на честь свого діда

  З Європи до України буде поставлятись високоточна зброя

  Військова прокуратура розслідує причетність керівництва АТО до загибелі українських військових - Ярема

  Військова прокуратура вилучила 2000 секретних документів стосовно Іловайської трагедії