glavnoe.ua

Військовослужбовцям виплатили 46 млн грн за участь у бойових діях - Міноборони

  Українські військовослужбовці отримали більше 46 млн грн винагороди за безпосередню участь у бойових діях, успішне виконання бойових завдань та знищену військову техніку противника.

  Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони. Тривають виплати грошових винагород військовослужбовцям Збройних Сил України, які беруть участь в Антитерористичній операції.

  "На даний час за знищену військову техніку противника українські військовослужбовці отримали більше 724 тис. грн. Крім того, бійцям виплачено понад 2,5 млн грн за успішне виконання бойових завдань у складі підрозділів та близько 43 млн грн за безпосередню участь у бойових діях", - йдеться у повідомленні.

  Крім того, зазначається, що сім'ям загиблих військовослужбовців Збройних Сил України - учасників АТО у 2015 році виплачено понад 465 млн грн одноразової грошової допомоги. Понад 105 млн грн допомоги учасники АТО отримали у зв'язку з пораненнями та інвалідністю.

  Нагадаємо, 25 червня Міноборони повідомило, що понад 14 млн грн уже виплатили військовослужбовцям Збройних сил України за безпосередню участь у бойових діях.

  Попередній матеріал
  На Корсиці вилучили картину Пікассо вартістю у понад 25 млн євро
  Наступний матеріал
  СБУ затримала на хабарі начальника львівської виправної колонії (фото)