5.ua

Військові сил АТО намагаються блокувати "кризові райони" Донбасу

  Сили антитерористичної операції намагаються ізолювати кризові райони на Донбасі та не допустити вторгнення нових бойовиків і диверсантів з території Росії.


  Про це станом на 7:00 ранку 20 серпня повідомляє прес-центр антитерористичної операції.

  "Основні зусилля сил АТО зосереджені на виконанні визначених завдань щодо ізоляції кризових районів, недопущення вторгнення незаконних збройних формувань та диверсійно-розвідувальних груп з території Російської федерації на територію України, поступове звуження кола ізоляції, встановлення контролю за визначеними районами", - сказано в повідомленні.

  "Проводиться ізоляція району Городище, вздовж державного кордону, Ізварино, Краснодон, Червона Поляна, Колпаково, Красний Луч, Вахрушево, та інші, вздовж річки Сіверський Донець", - інформує прес-центр АТО.

  "Основні напрямки зусиль скеровані на продовження проведення рейдових дій в напрямку Іловайськ-Зугрез та блокування Іловайська, з метою ізоляції району, роз'єднання Донецька і Горлівки, зачищення Ясинуватої", - додають там.

  Зі сторони Російської Федерації вночі обстріляли Станицю Луганська, інформують силовики.

  "Продовжується утримання Савур-Могили. Останній штурм відбувся з 16-00 до 19-45 (вівторка), напад відбито. Повторних атак не було", - зазначають у прес-центрі АТО.

  "Продовжуються активні дії в районі Ясинуватої. В районі Благодатного встановлено ще 2 блокпости", - додають представники АТО.
  Попередній матеріал
  Глава Одеської ОДА просить ГПУ звернути увагу на Ківалова
  Наступний матеріал
  Бойовики "Ісламської держави" стратили американського журналіста
  Loading...