5.ua

Військові Держспецтрансслужби наводитимуть тимчасові переправи в зоні АТО

  Залишаючи українські міста та села на сході України, бойовики підривали та трощили за собою мости, дороги, переправи. Усі зруйновані комунікації з часом буде відновлено, проте вже сьогодні для оперативного пересування техніки та людей є потреба в облаштуванні тимчасових переправ.


  Про це 24 липня повідомила прес-служба Мінінфраструктури.

  Зазначено, що навести два понтонні автомобільні мости через річку в Донецькій області доручено одному з підрозділів Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури України.

  "Для виконання завдання до військової частини подано спеціальні платформи на залізничному ходу для завантаження секцій понтонів та допоміжної техніки, які відправлять на Схід", - підкреслилиу повідомленні.

  Нагадаємо, також у районі Слов’янська (Донецька область) продовжують пошуки вибухівки сапериДержспецтрансслужби. На 17:00 24 липня перевірено 77 транспортних об’єктів на наявність вибухових пристроїв. Знайдено та знешкоджено  102 мінно-небезпечних предмети.  Військовослужбовці, залучені до виконання завдань - забезпечені усім необхідним, у тому числі продовольством та засобами захисту.
  Попередній матеріал
  Порошенко сподівається, що Яценюк працюватиме в уряді й надалі
  Наступний матеріал
  Полонені російські найманці розповіли - навіщо і як потрапили до України
  Loading...