Відставку Квіташвілі не можна розглядати нарівні з відставкою Шевченка – Пашинський

Відставку чільника МОЗу Олександра Квіташвілі не можна розглядати нарівні з відставкою Ігоря Шевченка.

Про це заявив в ході інтерв'ю "5 каналу" народний депутат ("Народний фронт"), голова оборонного комітету Верховної Ради України Сергій Пашинський.

"Квіташвілі – відмінне від Шевченка питання. Він сам написав прохання про відставку. Ми його підтримаємо. Він вперше працює на посаді міністра", - каже Пашинський

За його словами, претензій у пропрезидентської сили до Авакова і Полторака. Міністр оборони, зокрема, має багато клопоту з різким збільшенням особового складу армії.

"Це неправда. Я близько знаю Авакова і Полторака. "Блок Петра Порошенка" не ставив питання про цих міністрів. Я достепенно знаю, що цього не було. Ставив це питання один зі спікерів фракції. Але це питання просте – міністра Полторака вносить Президент, і якщо в БПП є питання до головнокомандуючого, то я думаю, вони зможуть скомунікувати. Якщо до роботи Степана Тимофійовича (Полторака - ред.) є деякі питання, але рік тому у нас боєздатних військ була 5 тис. осіб, а зараз – 250 тис. Цим багато чого сказано. Щодо Авакова, то тут, можливо, є якісь ревнощі, але я вдячний Юрію Луценку, він сьогодні на трибуні вистояв години три, і допоміг прийняти два важливі закони", - каже нардеп.

Попередній матеріал
Путін хоче спровокувати парламентську кризу в Україні, щоб отримати лояльний уряд - Пашинський
Наступний матеріал
Парламент дозволив реструктуризацію валютних кредитів