Прес-центр АТО / facebook.com

Від сьогодні у зоні проведення АТО запроваджено спеціальний пропускний режим

  Із дати 11 січня по лінії зіткнення у зоні бойових дій на Донбасі діє спеціальний режим пропуску - виїхати і вʼїхати на території, підконтрольні бойовикам, можна лише за спеціальними перепустками.

  Як пояснив речник штабу АТО Роман Туровець, мета такого кроку – "уникнути розповсюдження по території України контрабанди і тероризму".

  "У нас на сьогодні кордон між Україною і Росією не контролюється, а це – кількасот кілометрів, – пояснив він. – Відповідно, до сьогодні ми мали ситуацію, коли людина, яка має якісь злі наміри, з території Росії проникає на територію окуповану, а потім спокійно проникає далі в Україну. Це можуть бути і контрабандисти, і терористи, і злочинці – це питання було неконтрольоване. Сьогодні це питання вирішили взяти під контроль".

  Для того, щоб отримати перепустку на вʼїзд і подальший виїзд із підконтрольних бойовикам районів, людина повинна подати такий пакет документів: заяву з описом маршруту пересування і тривалістю перебування у пункті призначення, паспортні дані, а також копію документа, який підтверджує необхідність вʼїзду на окуповану територію (наприклад, документ, який підтверджує проживання у цій зоні).

  Ці документи можна подати як безпосередньо у пункті пропуску, так і поштою або у координаційні групи при райвідділах МВС. Останніх на цей час є чотири: у Старобільську, Дебальцевому, Новій Веселівці і Маріуполі. Тривалість оформлення перепустки – до 10 днів. За словами Романа Туровця, також передбачений прискорений режим видачі перепустки за умови надзвичайної ситуації.

  Попередній матеріал
  Бійці "Донбасу" вимагали від керівництва МВС відправити їх на Схід
  Наступний матеріал
  Росія оголосила про скасування привілеїв для українських мігрантів

  СБУ тимчасово закрила кілька пунктів пропуску із зони АТО

  Пункт пропуску на Донеччині всю ніч обстрілювали з російських "Градів" та мінометів

  Пункт пропуску "Чонгар" призупинив роботу

  Митники хочуть облаштувати повноцінні КПП на межі з окупованим Кримом