Ватажки "ДНР" змушують донеччан вступати до свого "громадського руху" (документ)

Представники сепаратистської влади "ДНР" наказали працівникам бюджетних і комунальних установ Донецька вступати до так званого "громадського руху".

Учора, 7 липня, бюджетні організації Донецька отримали бланки заяв про прийом в "громадський рух" під назвою "Донецька республіка", передає сайт 62.ua. За день до того, 6 червня, на зборах головних лікарів, директорів шкіл та держслужбовців міста представники сепаратистської влади "ДНР" в наказовому порядку оголосили їм про необхідність вступити в "Донецьку республіку". Про це журналістам повідомили самі учасники зборів. За їхніми словами, до залу прийшов "глава республіки" Олександр Захарченко, який наказав "партквитки Партії Регіонів викинути, а нові, "Донецької республіки" – отримати!"

За даними видання, донеччани шоковані такою перспективою. "Ми не сепаратисти", - запевнили люди журналістів, однак мирні жителі небезпідставно бояться людей зі зброєю, які на сьогодні керують містом.

На пабліках сепаратистів у соцмережах також обговорюється інформація про те, що в різні райони – наприклад, у Макіївку – приїжджають бойовики "ДНР" з пакетами бланків для вступу в "громадський рух" "Донецька республіка". 62.ua також публікує наданий донеччанами бланк, який роздають людям для вступу до "руху".

/
/

Попередній матеріал
До переліку Світової спадщини ЮНЕСКО додали 27 об'єктів
Наступний матеріал
Хроніка АТО за добу: бойовики зосередилися на обстрілах об'єктів інфраструктури Донбасу