Фото Міноборони

Вантажівки з терористами на кордоні з Росією буде знищувати українська авіація

  Українська військова авіація буде знищувати групи вантажівок та авто з російськими терористами під час їх перетину українського кордону.
  Про це радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко сказав в інтерв'ю російському телеканалу "Дождь " 4 червня.

  Геращенко також нагадав , що бойовики перетинають кордон Російської Федерації зі зброєю, і при тому російські прикордонники не вживають ніяких дій з їх затримання.

  "Російська ФСБ не затримує їх на території Російської Федерації, коли вони перетинають кордони Росії. Як це назвати? Я взагалі вважаю, що Росія - це спонсор тероризму. Треба прямо називати речі своїми іменами", - сказав Геращенко.

  Він зазначив , що Україна займається зміцненням свого кордону всіма можливими засобами.

  "Ми двадцять три роки жили, вважаючи Росію братською країною. Ми не очікували, що звідти полізуть терористи, які збираються сіяти кров і ненависть в нашій країні. Тому ми зміцнюємо охорону кордону. Я думаю, протягом найближчих тижнів вже таких ситуацій не буде. Крім того, можу сказати, що групи автомашин (з терористами та озброєнням – Ред.) будуть знищуватися з повітря, якщо вони будуть перетинати кордон на українську територію", - підкреслив Геращенко.

  Нагадаємо, що вчора в парламенті не вирішили питання посилення візового контролю на кордоні з Росією.
  Попередній матеріал
  Кличко сьогодні офіційно стане міським головою Києва
  Наступний матеріал
  Україна поставить на кордоні з Росією мото-маневрені групи швидкого реагування