mvs.gov.ua

В зону АТО відправився столичний батальйон "Січ"

  Сьогодні в Києві відбулися урочисті проводи батальйону спеціального призначення "Січ" на Схід у зону антитерористичної операції. Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю ГУМВС України в м. Києві.


  Згідно з повідомленням, новостворений добровольчий батальйон спецпризначення "Січ" було сформовано на базі Головного управління МВС Україн в Києві, з патріотів, серед яких є люди з бойовим досвідом, спеціально для участі в АТО на Донбасі.

  "Перед відправкою на Схід, бійці впродовж двох місяців проходили підготовку у специалізованому таборі. Усі вони належним чином обмундировані та озброєні", - сказано в повідомленні.

  Перед відправленням у зону АТО відбувся молебень. Священики благословили бійців, освятили прапор добровольчого батальйону і корогву із зображенням Божої матері, які спецпризначенці повезуть із собою на Донбас.

  Керівництво Головного управління МВС України в м. Києві звернулося до бійців з напутніми словами і побажали спецпризначинцям повернутися з зони антитерористичної операції живими і неушкодженими.

  PM733image004
  Попередній матеріал
  Терористи втратили 12 БМД та продовжують обстріл Новоазовська - РНБО
  Наступний матеріал
  Порошенко закликав Росію, Білорусь і Казахстан підтримати його мирний план
  Loading...