vkulake.com

В зону АТО починають проводити екскурсії, ціною від 1 до 8 тис. грн

  В Україні набирає популярності новий екстремальний туризм у вигляді екскурсій у звільнені міста на Сході країни, де ще недавно велися активні бойові дії.


  Про це повідомляє сайт "В кулаке".

  Згідно з повідомленням, ціни стартують від 1 тис. грн за проведення двогодинної екскурсії по Слов'янську і закінчуються 8 тис. грн за екскурсії безпосередньо поблизу зони АТО - у тому місті, де на даний момент все ще ведуться бої української армії з терористами. В цьому випадку надається ще й повний комплект захисного обмундирування. Вартість проїзду оплачується окремо. Також варто врахувати можливі непередбачені ситуації на блокпостах.

  Сама екскурсія, як правило, триває близько 2-х годин, під час якої туриста возять зруйнованими після бойових дій об'єктами, розповідають подробиці про події та операції, які проходили в тих чи інших місцях. При цьому, якщо турист знайде осколки від снарядів, патрони, гільзи - він може взяти це з собою на пам'ять.

  Зазначається, що вже досить багато людей зацікавилися подібною пропозицією, бажаючи побачити на власні очі наслідки страшних подій на Сході України. Серед них багато й іноземців.
  Попередній матеріал
  Серед українських військових надто високий показник смертності - медики
  Наступний матеріал
  Савченко допитають щодо її викрадення
  Loading...