5.ua

В уряді планують страхувати життя всіх учасників проведння АТО

  Відповідні міністерства та відомства вивчать та прораховують можливість страхування життя усіх учасників Антитерористичної операції за рахунок держави.


  Про це під час зустрічі з членами Європейської бізнес асоціації повідомив віце-прем`єр Володимир Гройсман, повідомляє 6 листопада прес-служба уряду.

  "Ідея в тому, щоб, з одного боку, застрахувати всіх учасників, з іншого - кожному дати гарантії, що він вже є застрахований, і якщо не дай Бог щось трапиться, страхова сума буде виплачена автоматично. Я думаю, це буде добре сприйнято людьми", - сказав він.

  За його словами, необхідно прорахувати спроможності держави здійснити таке фінансування та забезпечити прозорість цього механізму, відібравши на публічному конкурсі надійні страхові компанії.

  Сума страхової виплати, за словами Гройсмана, має дорівнювати розміру одноразової виплати, яку гарантує сьогодні держава сім`ям загиблих (на цей час 609 тис. грн.) - Ред.).

  "Вчора прем’єр-міністр дав доручення, щоб зробили такі розрахунки. Як тільки ці розрахунки покажуть, що це реально, і є гарантії того, що таке страхування є стовідсотковим з точки зору оплати коштів, це одразу можна буде робити, я не бачу тут перешкод", - додав Гройсман.

  Як відомо, уряд зрівняв виплати при втраті годувальника для сімей працівників правоохоронних органів, які загинули в зоні АТО, з виплатами сім`ям загиблих військовослужбовців Збройних Сил України.
  Раніше повідомлялось, що президент доручив терміново переглянути комплектування Збройних сил та добровольчих батальйонів.

  Нагадаємо, за попередню ніч бойовики 15 разів обстріляли позиції українських військових.
  Попередній матеріал
  Міжбанк закрився із курсом 14,60 грн. за долар
  Наступний матеріал
  Волонтери конструюють танк-робот для бійців АТО