Фото nnm.me

В українському МВС підтверджують загибель італійського фотографа

  У МВС України підтверджують загибель під Слов'янськом італійського фотокореспондента, але поки нічого не можуть сказати про долю його перекладача з Росії.


  Про це на брифінгу в Києві, відповідаючи на запитання журналістів, повідомив речник міністра внутрішніх справ України Станіслав Речинський, інформує УНІАН.

  “Відомо, що італійський фотограф загинув. Про його колегу нічого не можу сказати - щодо його долі”, - зауважив Речинський.

  На уточнююче запитання стосовно продовження збройних сутичок на Донбасі, Речинський відповів: “У зоні ведення антитерористичної операції були бої протягом ночі і зранку. Деталі по кількості загиблих поки не відомі”.

  За даними ЗМІ, у Twitter самопроголошеної "Донецької народної республіки" було повідомлено, що під Слов’янськом у селі Андріївка нібито були вбиті італійський журналіст Андреа Роччеллі та його перекладач - громадянин Росії Андрій Миронов. "У селі Андріївка під Слов'янськом (ДНР) вбито італійського журналіста Андреа Роччеллі та його перекладача Андрія Миронова", - йшлося в повідомленні.
  Попередній матеріал
  У Луганську неможливо взяти участь у виборах
  Наступний матеріал
  В.о. Президента України Турчинов проголосував на виборах у Києві