В Україні зареєстровано 251 об'єкт розміщення для прийому біженців з Донбасу

  Для прийому біженців зі східних регіонів в Україні зареєстровано 251 об'єкт розміщення, які здатні прийняти загалом 30 тис. людей. Про це повідомила начальник управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Міністерства охорони здоров'я України Альона Терещенко на брифінгу в середу, передає "Інтерфакс-Україна".


  За її словами, нині в цих об'єктах зареєстровано 7 тис. біженців, зокрема, в десяти об'єктах, розташованих у Києві, офіційно зареєстровано 330 осіб.

  Терещенко зазначила, що офіційно біженців приймають зареєстровані санаторії, готелі, будинки відпочинку, туристичні бази.

  Також біженців приймають також приватні готелі, пансіонати та інші місця розміщення, однак Міністерство охорони здоров'я не має інформації про кількість таких об'єктів та кількість розміщених у них біженців.

  Усі офіційно зареєстровані об'єкти для прийому біженців пройшли спеціальне обстеження санепідемстанції та перебувають під постійним санітарно-епідеміологічним контролем.

  При цьому в. о. голови Державної санітарно епідеміологічної служби України Олександр Кравчук повідомив, що СЕС готова сприяти всім місцям розміщення біженців.

  "Якщо тим об'єктам, які за власною ініціативою приймають біженців, знадобиться допомога та консультація, санепідемслужба завжди надасть консультацію", - додав він.
  Попередній матеріал
  На Україну чекає суха і тепла погода
  Наступний матеріал
  Один із лідерів так званої "ДНР" утік до Москви - ЗМІ