В Україні зареєстровано 1,37 млн вимушених переселенців - Мінсоцполітики

  Понад 414 тис. сімей звернулися за призначенням грошової допомоги.

  На підконтрольній Україні території органи соціального захисту станом на 6 липня 2015 року зареєстрували 1,37 млн вимушених переселенців, або близько 1 млн родин, з Донбасу і Криму. Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики.

  "Станом на 6 липня 2015 року, за даними структурних підрозділів соціального захисту населення обласних та Київської міської державних адміністрацій, взято на облік 1 369 844 переселенців або 1 072 964 родини з Донбасу і Криму", - йдеться в повідомленні.

  У прес-службі відомства також зазначили, що понад 414 тис. сімей звернулися за призначенням грошової допомоги. 335 390 з них таку допомогу було призначено. Усього ж отримувачам перераховано 1,62 млрд грн. 

  Нагадаємо, за даними Державної служби з надзвичайних ситуацій, найбільше внутрішньо переміщених осіб мешкають на Луганщині. Там зареєстровані майже 200 тисяч переселенців. Найменше обирають Тернопільську, Чернівецьку, Закарпатську та Волинську області. Водночас, за даними управління Верховного Комісара ООН у справах біженців, чимраз більше українців шукають притулку за кордоном.

   

  Попередній матеріал
  На Харківщині СБУ затримала групу диверсантів, якою керував 20-річний колишній бойовик "ДНР"
  Наступний матеріал
  Бойовики зривають масовий обмін полоненими – речник АП