В "Украерорусі" заперечують, що знищення Іл-76 могло статися через зраду диспетчерів

  Перший заступник генерального директора Державного підприємства з обслуговування повітряного руху України ("Украерорух") Сергій Васильченко спростував слова в. о. міністра оборони України Михайла Коваля про те, що знищення в Луганську літака з 49 військовими на борту могла спричинити зрада з боку диспетчерів польоту. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".


  "Коли ми звернулися до антитерористичного центру, до Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ із проханням в Артемівську захистити наші об'єкти, ніхто й пальцем не поворухнув. Натомість в. о. міністра оборони заявив про те, що в катастрофі Іл-76 винні диспетчери, які контролюють повітряний простір. Але ми досі не чули від керівних транспортних органів заяв, що цей район для польотів цивільних повітряних суден закритий і там працюють державні повітряні судна під керівництвом Міноборони", - сказав він.

  Васильченко зазначив, що цивільні диспетчери не здійснюють управління повітряним рухом для державіації, як і не надають їй якихось інших послуг. "Ще раз наголошую, управління рухом державних повітряних суден здійснюють відповідні фахівці Міністерства оборони. Наші диспетчери не мають допуску до управління рухом державних повітряних суден", - наголосив заступник гендиректора "Украерорух".

  Нагадаємо, що російські найманці збили військово-транспортний Іл-76 з ракетного комплексу при заході його на посадку в аеропорту Луганська 14 червня. 40 українських військовиків та 9 членів екіпажу, які були на борту, загинули. Виконувач обов’язків міністра оборони Михайло Коваль заявив, що однією з версій знищення літака є зрада з боку диспетчерів цього польоту.
  Попередній матеріал
  Київрада затвердила склад 15 постійних комісій
  Наступний матеріал
  Дочка "Газпрому" розірвала контракт з "Укртрансгазом"
  Теги: