фото "Азов" / Facebook

В складі окупаційних військ в Донецьку з’явились російські курсанти-артилеристи – волонтер

  Швидкість і влучність вогню у виконанні курсантів набагато вища за звичний рівень російсько-терористичних військ на Донбасі.

  За інформацією волонтера Романа Доніка з-за лінії фронту, яка підтверджується радіоперехопленням, "на практику" в Донецьк приїхали "пітерські студенти": Михайлівська військова артилерійська академія, випускники або старшокурсники.

  Про них волонтер розповів таке: "Працюють без сміття в ефірі (без непотрібних розмов у радіоефірі – Ред.), взагалі. Підхід до "верстата", залп, розбір результатів. Взагалі рівень інший. За 7-8 хвилин (засікали неодноразово) прилітає вогонь у відповідь... Звукометристи російські сидять десь на декількох точках. Швидко визначають. Кажуть, у росіян зараз дембель у строковиків. Але й випуск у курсантів".

  Волонтер відзначає – ворог набирається досвіду і воює обережніше: "Танчики навчилися стріляти здалеку. Раніше щоб танчик стріляти почав, підходили зовсім близько. Зараз з далеких дистанцій почали лупити".

  Також Роман Донік повідомив, що окупаційний полк російсько-терористичних військ у Горлівці підняли по тривозі: "Це не перший раз його піднімають по тривозі. Але останні кілька днів 5 танків противника періодично промацують лінію оборони. Виходять і відпрацьовують по цілях, які вдень спостерігачі "змалювали". Щось готують. Місцеві подейкують, що стягують в район Горлівки техніку. Танки зараз замінюють відведену артилерію".

  "З початку сухої погоди всі чекають що терористи зберуть "залізо" і вдарять. Зібрали багато. Питання тільки часу, коли вдарять. Головне питання – куди", – пише волонтер.

  Він додав: "Взагалі війна стає зовсім іншою. На очах. Рік війни – це дуже багато і дуже погано. Але досвід набутий нашими хлопцями безцінний. Активно ведеться і війна технологій. На Авдіївському коксохімі СБУшники зняли сепарську камеру зі п'ятнадцятий зумом (збільшенням у 15 разів – Ред.). Бачили всі, мало номери на машинах не звіряли".

  Попередній матеріал
  Сирія бомбардує захоплену ісламістами Пальміру
  Наступний матеріал
  В центрі Одеси невідомі зі зброєю викрали у підприємця 330 тис. грн

  СБУ передасть Amnesty International матеріали про злочини окупантів у Криму і на Донбасі

  За минулу добу в зоні АТО загинув один військовий, п'ятеро було поранено – Лисенко

  У центральному окрузі Росії розпочалися військові навчання

  ГРУшникам у Тольятті заборонили користуватися телефонами й соцмережами - ЗМІ