5.ua

В СБУ розповіли, як Росія фальсифікує докази щодо збиття "Боїнга"

  СБУ оприлюднило супутникові знімки, які доводять, що Міноборони Росії сфальсифікувало матеріали катастрофи малайзійського "Боїнга".


  У відомстві заявили: порівняльний аналіз світлин, зроблених російською та українською сторонами, засвідчив, що за допомогою фотомонтажу Росія фальсифікує інформацію. Крім того, у СБУ наголосили про непричетність згаданої путінськими фальсифікаторами української військової частини А-0194 до трагедії, адже у той час вона перебувала у Харківській області.

  Представник СБУ Віталій Найда розповів: "Генштабу Росії треба було 4 дні для того, щоб сфальшувати докази та матеріали супутникової зйомки. Військова частина А-0194 активних засобів ураження типу "Бук" не мала на озброєнні і не має. Та техніка, яка була пошкоджена, яка залишилася у місті дислокації, і зображена на фотографіях російських – нібито там дислоковані "Буки". На момент терористичного акту територія військової частини знаходилася під контролем терористичних організацій проросійських, тому твердження, що на цій території стояли українські "Буки" – є повністю фальсифікованими".

  Попередній матеріал
  У серпні Валентина Семеренко змагатиметься у Німеччині
  Наступний матеріал
  Чеські політики вимагають виключити Росію із Ради Європи
  Loading...