В результаті обстрілів терористів за минулу добу загинули двоє мирних мешканців – штаб АТО

  Двоє мирних мешканців загинули, ще восьмеро зазнали поранень внаслідок обстрілів терористами за минулу добу. У штабі АТО "5 каналу" розповіли - найманці продовжують гатити із важної артилерії по житловим кварталам.


  Найбільше від бандитів постраждала Попасна на Луганщині.  Там зруйновано півтора десятки житлових будинків та гуртожиток. Загалом за добу найманці півостін разів порушили режим припинення вогню.

  "Упродовж минулої доби зафіксовано 50 порушень терористами умов припинення вогню. Сили АТО відкривають вогонь у відповідь на стрільбу бойовиків не лише з метою захисту власних позицій, але й задля порятунку мирних мешканців Донбасу. Відтак, за добу українські артилеристи виконали 36 вогневих завдань по місцях скупчення живої сили та техніки ворога. Сили АТО, діяли результативно під час оборони стратегічно важливих об’єктів в районі аеропорту "Донецьк". Українські "кіборги" успішно відбили атаку противника.  На Маріупольському плацдармі активних дій збоку терористів не зафіксовано. Наші війська проводять пошуково-ударні дії у визначених районах з метою локалізації та знищення незаконних збройних формувань. Зокрема, за отриманою інформацією, в районі населеного пункту Докучаєвськ відмічене переповнення міської лікарні пораненими бойовиками, серед яких є вояки РФ. Кількість знищених бандитів уточнюється", - зазначив Олексій Дмитрашківський, прес-офіцер АТО.
  Попередній матеріал
  П'ять донецьких комунальників зазнали поранень внаслідок вибуху міни
  Наступний матеріал
  Перше засідання нової Ради оголошено відкритим