from-ua.com

В районі Дебальцевого воюють 3,5 тисяч бойовиків та 35 танків - Тимчук

  Російсько-терористичні війська продовжують активні дії в районі Дебальцевського плацдарму.

  Про це у своєму Facebook пише керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук, зазначаючи, що від спроб створення котла шляхом перерізання шляхів постачання у "горловини" плацдарму, противник перейшов до тактики "витіснення" українських військ з даного району.

  За даними Тимчука, удар наноситься за двома напрямками, які сходяться через н.п.Чернухіно і Вуглегірськ безпосередньо на Дебальцеве з метою змусити українські підрозділи, які знаходяться в самому місті і південніше його, відійти на північ.

  В районі Дебальцевого зараз відзначається дія щонайменше 4 тактичних груп терористів і російських найманців, які намагаються взаємодіяти між собою і організувати узгоджене наступ. При цьому дві тактичні групи діють на Вуглегірському напрямку, одна - на напрямку Чорнухиного, і по напрямку від Нікішиного здійснює фронтальне "тиск" ще одна тактична група бойовиків.

  Всього, за даними "Інформаційного спротиву", в активних діях в районі Дебальцевського плацдарму на даний момент бере участь з боку супротивника порядку 3500 бойовиків, 35 танків, близько 90 бойових броньованих машин (ББМ).

  Між тим, зазначається, що остання спроба штурму Дебальцевого закінчилася для терористів невдало.

  "Зокрема, командування формування російсько-терористичних військ, дислокованого в районі н.п. Горлівка ("Горлівський гарнізон" терористів), отримало команду від "командування ДНР" виділити частину сил і засобів до складу однієї з ударних груп, які раніше наступали через Вуглегірськ (обходячи його північніше, діючи з околиці Горлівки), для атаки на Дебальцеве. "Горлівський гарнізон" виділив бронегрупи (до 15 одиниць бронетехніки, включаючи 7 танків), частина якої (як мінімум 3 танки і 2 ББМ) була відразу ж знищена при атаці на блокпост українських військ. Ще одна група противника (авангард прорвалася в Вуглегірськ тактичної групи терористів) в районі дороги у напрямку до Дебальцеве була накрита української артилерією, втративши ще 2 танки, 2 ББМ, і як мінімум 3 вантажних автомобіля. В результаті противник припинив наступ на Дебальцеве і почав відхід до Вуглегірська, залишивши підбиту техніку", - йдеться у повідомленні.

  Попередній матеріал
  США розглядають можливість озброєння України - NYT
  Наступний матеріал
  Росія відмовилась від українських ракет

  Шкіряк: наступ на Дебальцеве захлинувся – українські бійці розгромили вороже підкріплення

  Бойовики обстріляли автобуси із людьми, які евакуювалися з Дебальцевого

  Бойовики кинули 95% своєї бронетехніки, щоб блокувати Дебальцеве - Геращенко

  У Дебальцевому снаряд терористів влучив у будівлю міськвиконкому, поранено дев'ятеро людей