62.ua

В окупованому Донецьку розшукують "хитрого і жадібного" Курченка

Поплічники окупантів із так званої "ДНР" вивісили оголошення про розшук "банкіра сім'ї Януковича" Сергія Курченка, який раніше постачав терористам газ.

У Донецьку в громадських місцях міста з'явилися кольорові плакати із зображенням розшукуваного олігарха, на якого списали всі проблеми з поставками газу в окупаційні "республіки". Про це повідомляє міський сайт 62.ua. Крім того, очевидці розповідають, що окупанти різко посилили заходи контролю в Донецьку.

Зокрема, сьогодні виїзди з міста на трасі "Донецьк-Макіївка" перебували під контролем озброєних бойовиків із так званої "поліції" та просто незрозумілими озброєними людьми. На "Чайкинському кільці" терористи ретельно оглядали весь транспорт, який проїжджав повз них.

62.ua

Як повідомляв 5.ua, раніше Курченко із незрозумілих причин перестав постачати терористам газ з Росії. За даними видання, бойовики спочатку влаштовували "стихійні мітинги" проти олігарха, а потім заявили, що "добилися повного виключення структур Сергія Курчінко з процесу постачань газу в "ДНР".

Попередній матеріал
У Петербурзі зупинився завод – бракує комплектуючих з Туреччини
Наступний матеріал
У Києві горить ресторан на Броварському проспекті