Тоні Фріш sputnik.by

В ОБСЄ закликають бойовиків активізувати процес обміну полоненими

  Активізувати процес обміну заручниками закликає бойовиків координатор підгрупи з гуманітарних питань від ОБСЄ Тоні Фріш.

  У Києві він зустрівся з представником України в тристоронній контактній групі Леонідом Кучмою. Долучилися і представник України в економічній підгрупі Ігор Веремій та голова державного агентства України з питань відновлення Донбасу Вадим Черниш.

  Співрозмовники обговорювали всі складові роботи гуманітарної підгрупи. Зокрема, щодо допуску фахівців міжнародної організації "Лікарі без кордонів" та експертів Міжнародного Комітету Червоного Хреста до місць утримання українських заручників та до ув'язнених, які перебувають у тюрмах в окупованому Донбасі. Вони також наголосили на важливості відкриття переходу через лінію зіткнення у Луганській області. Більшість цих вимог бойовики натепер ігнорують.

  Нагадаємо, в грудні 2015 року у СБУ повідомили, що в неволі у проросійських бойовиків нині перебуває 131 українець. Раніше у Мінську домовилися про звільнення 50 полонених з обох сторін конфлікту, однак бойовики зірвали процес обміну, висунувши українській стороні неприйнятні умови.

  Попередній матеріал
  У МОЗ розповіли, коли грип піде на спад
  Наступний матеріал
  Нормальну роботу в парламенті блокує відсутність звіту уряду - нардеп

  Тандіт: Майже 3 тис. заручників звільнено з неволі бойовиків

  Підсумки зустрічі Тристоронньої контактної групи: зрив обміну заручниками та обстріли попри режим тиші

  Заяви терористів про звільнення українських заручників схожі на цинічний фарс – Геращенко

  Тандіт: У терористів перебуває 131 український заручник