рос танк
espreso.tv

В ОБСЄ вважають, що від лінії фронту на Донбасі слід відвести танки і живу силу

  Заступник глави Спеціальної моніторнингової місії ОБСЄ Олександр Хуг вважає, що обом сторонам конфлікту на сході України слід почати відведення живої сили і танків від лінії розмежування.

  "Важливо, щоб сторони, які вже почали відводити своє важке озброєння, почали все-таки відводити і живу силу від лінії фронту. Біля лінії фронту постійно присутні танки та інші види озброєння. І хоча немає конкретних рекомендацій, що це озброєння має бути прибрано, ми обговорювали в Спільному центрі, що інші види озброєння потрібно потроху прибирати. І чим менше буде на цій території військових, техніки, танків та іншого озброєння, тим більше буде шансів у людей повернуться до нормального життя і у внутрішньо-переміщених осіб буде можливість повернуться на свої місця проживання", - цитує Хуга "Інтерфакс-Україна".

  За його словами, місія щодня вказує у своїх звітах про те, що вздовж лінії розмежування є танки.

  "В Мінську як українська, так і інша сторона підписали угоди про те, що вони будуть виводити озброєння і тепер вони повинні дійти згоди, як вони будуть відводити танки", - зазначив Хуг під час свого візиту до Дніпропетровська.

  Він також зауважив, що кілька тижнів тому мандат місії був продовжений всіма країнами-учасницями ОБСЄ до березня 2016 року.

  Попередній матеріал
  В Міноборони розповіли про старт весняного призову
  Наступний матеріал
  На затонулому російському судні загинув один українець, долю іще трьох з'ясовують - МЗС

  Терористи не пропустили до Горлівки спостерігачів ОБСЄ

  Концентрація важкого озброєння ускладнює досягнення повного припинення вогню на Донбасі – ОБСЄ

  Миротворча операція не буде альтернативою місії ОБСЄ - Президент

  Бойовики з "ДНР" перешкоджають роботі спостерігачів ОБСЄ у Широкиному