В ОБСЄ обурені обстрілом спостерігачів і закликають ввести на Донбас миротворців

  Президент Парламентської асамблеї ОБСЄ заявив про погрози спостерігачам з боку бойовиків на Донбасі і виступив на підтримку міжнародної миротворчої місії.

  Президент Парламентської асамблеї ОБСЄ Ілкка Канерва закликав до негайного припинення залякування спостерігачів ОБСЄ в Україні та підтвердив необхідність забезпечення безперешкодного доступу спостерігачам на всій території країни, повідомляє "Інтерфакс-Україна"з посиланням на прес-службу ПА ОБСЄ в середу.

  Канерва заявив: "Незаконні сепаратисти погрожували співробітникам ОБСЄ на місцях в Україні, і я особливо шкодую про вчорашній випадок, коли боєць так званої "Донецької народної республіки" відкрив вогонь у бік патруля спостерігачів ОБСЄ. Така ситуація не може тривати далі, і я ще більше переконався в необхідності серйозно розглянути міжнародну миротворчу місію в східній Україні в підтримку цивільної місії ОБСЄ".

  Президент ПА ОБСЄ також відзначив випадки обмеження свободи на пересування спостерігачів ОБСЄ, що впливає на їх спроможність об’єктивно звітувати про ситуацію.

  "Держави-учасниці ОБСЄ одноголосно погодилися направити місію спостерігачів в Україну, але потрібно дозволити спостерігачам повний доступ з гарантіями безпеки в усіх областях, якщо ми хочемо отримати повну картину того, що відбувається на місці", – підкреслив посадовець.

  Попередній матеріал
  Звинувачення Геращенка на адресу Тимошенко і "свободівців" не зроблять сенсації - нардеп
  Наступний матеріал
  В Раді запущені спроби розхитати коаліцію - нардеп

  Терористи з "ДНР" відкрили вогонь у бік спостерігачів ОБСЄ біля Широкиного

  Порошенко пропонує створити постійні спостережні пункти для місії ОБСЄ у буферній зоні на найнебезпечніших ділянках Донбасу

  Місія ОБСЄ нарахувала 15 танків терористів довкола Широкиного

  ОБСЄ: бойовики продовжують обстрілювати Широкине та донецький аеропорт