5.ua

В.о. президента вимагає відновлення антитерористичної операції на Сході України

  Голова Верховної Ради, в.о. президента України Олександр Турчинов вимагає від силових структур не просто відновлення, а і проведення результативних антитерористичної операції на сході України. Про це йдеться в його заяві, яку 22 квітня розповсюдила прес-служба ВР.

  Як повідомляється, насамперед, в.о. президента України вимагає проведення результативних антитерористичних заходів, спрямованих на захист від терористів українських громадян, які мешкають на сході України.

  В заяві зазначається, що "сьогодні біля Слов'янська було знайдено тіла двох звіряче закатованих людей. В одному з них упізнали зниклого депутата Горлівської міськради, члена партії "Батьківщина" Володимира Рибака, якого викрали напередодні терористи".

  Турчинов підкреслив, що "терористи, які взяли в заручники фактично весь Донецький регіон, перейшли межу, почавши катувати та вбивати патріотів України".

  "Вони зухвало кинули виклик не лише нашій державі, але і всьому світовому співтовариству, коли демонстративно поглумились над рішеннями, які були прийняті в Женеві", - наголошує Турчинов.

  При цьому він впевнений, що "ці злочини робляться при повній підтримці та потуранні Російської Федерації".

  Попередній матеріал
  Захід зволікає з втручанням в українсько-російський конфлікт
  Наступний матеріал
  Відтепер в Україні є писанка пам'яті Небесної сотні